چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی با حضور 956 داوطلب در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

 مدیر امور آموزشی و نماینده تام الاختیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد در برگزاری آزمون‌ها در گفتگو با وب دا اظهار کرد: این آزمون در دو حوزه امتحانی دانشکده داروسازی ودانشکده پزشکی با حضور 411 داوطلب آقا و 545 داوطلب خانم با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

دکتر حسن قوامی با بیان اینکه پیش از برگزاری آزمون نیز نماینده وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از محل ها بازدید و نحوه دستورالعمل های بهداشتی و اقدامات انجام شده در این زمینه را مورد ارزیابی قرار داد تصریح کرد: کلید و نتایج نهایی آزمون از طریق مرکز سنجش علوم پزشکی وزارت بهداشت اعلام خواهد شد.

ناظر معاونت آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در برگزاری آزمون دستیاری ضمن قدردانی از تلاش های ارزنده دانشگاه علوم پزشکی مشهد در برگزاری این آزمون اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد دارای امکانات مناسبی در برگزاری آزمون هاست و ظرفیت و شرایط مطلوبی را در برگزاری آزمون های مهم وزارت بهداشت و سراسری داراست.

دکتر امیر مهدی طالب اظهار امیدواری کرد: با بهره برداری از مجتمع آموزشی در حال ساخت این دانشگاه، شرایط برگزاری آزمون های کشوری در این دانشگاه بیش از پیش مهیا شود.  

0201.jpg - 143.04 kB

0203.jpg - 72.74 kB

0202.jpg - 73.50 kB

0194.jpg - 95.54 kB

0195.jpg - 85.85 kB

اطلاعات تماس سامانه خبری وب دا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image