آخرین مهلت شرکت در جشنواره تابستانه ایده‌پروری و استارتاپ تکنولوژی آموزشی در پزشکی پانزدهم مرداد اعلام شده است.

دبیر جشنواره تابستانه ایده‌پروری و استارتاپ تکنولوژی آموزشی در پزشکی در گفتگو با وب دا، اظهار کرد: زمان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تابستانه ایده‌پروری و استارتاپ تکنولوژی آموزشی در پزشکی ویژه اساتید و دانشجویان که از ابتدای تیر ماه آغاز شده تا پانزدهم مرداد ماه ادامه دارد و این زمان قابل تمدید نیست.

دکتر ویدا وکیلی تصریح کرد: با توجه به اینکه حمایت خوبی از طرف معاونت‌های آموزشی و پژوهش  و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد و نیز مدیریت مرکز مطالعات و توسعه آموزش این دانشگاه از طرح‌های برتر جشنواره تابستانه ایده‌پروری و استارتاپ تکنولوژی آموزشی در پزشکی می‌شود از علاقه‌مندان می‌خواهیم که آثار خود را در زمان معین شده و در قالب پروپوزال به ایمیل این جشنواره ارسال کنند.

دبیر جشنواره تابستانه ایده‌پروری و استارتاپ تکنولوژی آموزشی در پزشکی با بیان اینکه امسال اولین دوره این جشنواره است که برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی ما ارسال بیش از 10 اثر شاخص بوده که پس از داوری آثار دریافتی 2 اثر برگزیده معرفی می‌شود و امیدواریم که در هر دو بعد کمی و کیفی شاهد ارسال آثار زیاد و قابل توجه باشیم.

دکتر وکیلی افزود: برای دوره بعدی به دنبال برگزاری جشنواره فصلی در فصل‌های بهار، تابستان، پاپیز و زمستان هستیم تا فرصت ویژه‌ای جهت معرفی آثار بیشتر و حمایت مطلوب‌تر از آثار برتر فراهم شود.

وی با تأکید بر اینکه در جشنواره تابستانه ایده‌پروری و استارتاپ تکنولوژی آموزشی در پزشکی آثار در 4 قالب اپلیکیشن‌ها، نرم‌افزارها، استارتاپ‌ها و بازی‌سازی‌های آموزشی پذیرفته می‌شود، گفت: این جشنواره که ویژه اساتید و دانشجویان بوده در 5 بخش ایجاد ارتباط با شرکت‌های دانش بنیان، طراحی و و رفع نیازهای حوزه آموزش پزشکی، معرفی ایده‌های برتر به شتاب دهنده‌های مرکز رشد، طراحی و ارتقای نرم‌افزارهای آموزشی و بهبود آموزش از راه دور و ارائه مشاوره و راهنمایی‌ دانشگاهیان به سمت کارآفرینی و ایجاد دانشگاه‌های نسل 3 و 4 برگزار می‌شود.

دبیر جشنواره تابستانه ایده‌پروری و استارتاپ تکنولوژی آموزشی در پزشکی بیان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره تابستانه ایده‌پروری و استارتاپ تکنولوژی آموزشی در پزشکی می‌توانند از طریق سایت جشنواره مذکور www.cemet.mums.ac.ir یا شماره تلفن 05138583953 اطلاعات و راهنمایی‌های لازم را کسب و آثار خود را حداکثر تا 15 مرداد ماه امسال به آدرس ایمیل این جشنواره به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

000149.jpg - 86.28 kB

اطلاعات تماس سامانه خبری وب دا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image