52.jpg - 7.17 kBمعاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از آمادگی کامل تمامی خوابگاه‌های این دانشگاه جهت پذیرش دانشجویان خوابگاهی خبر داد.

محمدرضا صابری در گفتگو با وب دا، اظهار کرد: پس از مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر برگزاری حضوری تمامی کلاس‌های درس مدارس و دانشگاه‌ها از 14 فروردین ماه سال 1401 برنامه‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد جهت آماده‌سازی کامل 7 خوابگاه دختران و پسران این دانشگاه آغاز شد و هم‌اکنون این خوابگاه‌ها با تمامی ظرفیت آماده پذیرش دانشجویان خوابگاهی هستند.

وی تصریح کرد: در کنار ضدعفونی مستمر خوابگاه‌ها و کنترل تهویه فضاهای باز و بسته متناسب با دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی، حضور روانشناسان و روانپزشکان را هم در این مکان‌ها داریم تا در مواردی که احساس نیاز شد مشاوره لازم را به دانشجویان داشته باشند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه همزمان با بازگشایی خوابگاه‌های دانشجویی فعالیت سلف سرویس این دانشگاه هم آغاز شده است، خاطرنشان کرد: سلف سرویس دانشگاه در طول سال خدمات پذیرایی را به دانشجویان در وعده‌‌های صبحانه، ناهار و شام دارد و این سلف در ماه مبارک رمضان آماده پذیرایی از دانشجویان روزه‌دار در وعده‌های سحر و افطار است، در این ماه مبارک غذای وعده سحر به‌صورت بسته‌بندی بوده، اما در غذای وعده افطار به‌جز توزیع بسته‌بندی، پذیرایی در محل سلف را هم داریم.

دکتر صابری با ذکر این نکته که فعالیت مجموعه آبی شهید شادی‌فر در ماه مبارک رمضان را داریم و این مجموعه آبی آماده خدمت‌رسانی به مخاطبان خود است، تأکید کرد: ساعت فعالیت مجموعه آبی شهید شادی‌فر در ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت 20 تا 24 بوده که روزهای زوج و جمعه ویژه آقایان بوده و روزهای فرد هم ویژه خانم‌ها است.

اطلاعات تماس سامانه خبری وب دا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image