در مراسم اختتامیه چهارمین کنگره ملی تغذیه بالینی در مشهد از ۶ نفر از نفرات برتر کنگره در بخش های سخنرانی، پوستر و تز برتر بالین تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم که در مجمتع شهدای سلامت مشهد برگزار شد  از دکتر فاطمه خرم‌دوست و دکتر هانیه بخشی در بخش سخنرانی ،از دکتر مریم ریاحی، دکتر فرشته خامنه‌پاشایی و دکتر کیاوش ایرانخواه در بخش پوستر و نیز از دکتر اندیشه نوروزیان در بخش تز برتر تغذیه بالین با اهدای هدایایی ارزنده تجلیل شد.

*تغذیه سالم در گروی رعایت تعادل و تنوع در رژیم غذایی بوده است

دکتر اسما افشاری، عضو هیات اجرایی و مسئول برنامه‌های افتتاحیه و اختامیه چهارمین کنگره ملی تغذیه بالینی و عضو هیات علمی گروه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این مراسم  گفت: این کنگره تخصصی طی روزهای ۲۷ تا ۲۹ اردیبهشت به مدت ۳ روز به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

وی افزود: در این کنگره تخصصی به موضوعاتی همچون تغدیه در بالین، تغذیه در جامعه، غذای بیمارستانی و غیره پرداخته شد و از نظرات و تجربیات اساتید رشته تغذیه در داخل و خارج از کشور که به دو ‌صورت حضوری و مجازی در این کنگره تخصصی ۳ روزه حضور یافتند بهره‌مند شدیم.

وی با ذکر این نکته که در این کنگره تخصصی به مسائل مهم و روز تغذیه‌ای در حوزه سلامت و امنیت غذایی در ایران و جهان پرداخته شد، تاکید کرد: همواره بر این موضوع تاکید داریم که تغذیه سالم در گروی رعایت تعادل و تنوع در رژیم غذایی بوده و معتقدیم که اگر اصول تغذیه‌ای را به‌خوبی رعایت کنیم از بسیاری از بیماری‌ها به‌دور خواهیم بود.

تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از دکتر کشاورز، پزشک پیشکسوت در حوزه تغذیه بالینی

در مراسم اختتامیه چهارمین کنگره ملی تغذیه بالینی از دکتر سیدعلی کشاورز، پزشک پیشکسوت در حوزه تغذیه بالینی تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم هدیه دکتر محمدعلی کیانی، رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و رییس چهارمین کنگره ملی تغذیه بالینی توسط دکتر محمد صفریان عضو هیات علمی گروه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی مشهد و عضو هیات اجرایی این کنگره ملی به دکتر کشاورز اهدا شد.

در این مراسم دکتر صفریان، گفت: افتخار گروه‌های تغذیه بالینی کشور تجلیل از پیشکسوتان این عرصه بوده و بسیار مفتخریم که در مراسم اختتامیه کنگره ملی تغذیه بالینی قدران تلاش‌های خستگی‌ناپذیر دکتر کشاورز هستیم.

0248.jpg - 1.09 MB

اطلاعات تماس سامانه خبری وب دا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image