اعلام شرایط و زمان نام نویسی پذیرفته شدگان آزمون سراسری دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

مدیریت امور آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد شرایط و زمان نام نویسی پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 95-96 در مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و دکترای عمومی را اعلام کرد.

به گزارش وب دا، تمامی پذیرفته شدگان، پس از اعلام نتایج از طریق سازمان سنجش ، می بایست با در دست داشتن تصویر گواهی دیپلم و پیش دانشگاهی به اداره پست شهرستان خود مراجعه کرده و درخواست تأییدیه تحصیلی خود را برای ارسال به مدیریت امور آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نشانی  مشهد، میدان سعدی، خیابان سناباد، نیش سناباد7، به اداره پست تحویل داده و رسید دریافت نمایند. ضمناً ارائه اصل و کپی رسیدپستی در محل ثبت نام الزامی است.

تمامی پذیرفته شدگان نیم سال اول ودوم سال تحصیلی 95-96  می بایست پس از دریافت رسید درخواست تأییدیه تحصیلی خود از اداره پست، با آماده نمودن سایر مدارکی که سازمان سنجش اعلام کرده است حداکثر تا یک روز قبل از زمان نام نویسی حضوری بر اساس جدول زمانبندی ذیل برای ثبت نام اولیه به صورت اینترنتی به نشانی http://stu.mums.ac.ir/registration/index.php مراجعه نمایند.

نام نویسی متمرکز حضوری  از دانشجویان از چهارم الی هشتم مهر در مجتمع فرهنگی پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر اساس حروف الفبا انجام می شود و پذیرفته شدگان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به نشانی

http://v-education.mums.ac.ir/index.php/52-education-news/922-news81  مراجعه کنند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار