نشست هم اندیشی معاونین آموزشی کلان مناطق آمایشی کشور درمشهد برگزار می شود

  • PDF

 نشست هم اندیشی معاونین آموزشی ده کلان منطقه آمایشی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا، این نشست پنجم آذر به منظور بحث و بررسی و جمع بندی پیشنهادهای نهایی کلان مناطق در راستای طرح تحول و نوآوری درآموزش علوم پزشکی و آمایش سرزمینی و با حضور معاونین آموزشی، مدیران آموزشی و تحصیلات تکمیلی و مدیران گروههای معارف اسلامی ده کلان منطقه آمایشی کشور برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ باتوجه به نقش سرمایه انسانی کشور در توسعه پایدار و به منظور ارتقای نیروی انسانی نظام سلامت کشور، برنامه های تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی با هدف ارتقای پاسخگویی به نیازهای سلامت کشور تدوین و به عنوان گام چهارم طرح تحول نظام سلامت در دست اجرا است و در حال حاضر این برنامه ها به عنوان جهت گیری راهبردی حوزه آموزش علوم پزشکی کشور مسیر روشنی را پیش روی دانشگاههای علوم پزشکی قرار داده و حرکتهای ارزشمندی را طی حدود یک سال اخیر رقم زده است.

خاطر نشان می شود مباحث نهایی شده این همایش در نشست معاونین آموزشی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور که در 18 آذر ماه جاری در اصفهان برگزار می گردد، طرح و مورد تصویب قرار خواهد گرفت.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار