نشست هم‌اندیشی معاونین آموزشی کلان مناطق آمایشی کشور

  • PDF

معاونین آموزشی، مدیران آموزشی، تحصیلات تکمیلی و مدیران گروه‌های معارف اسلامی ده کلان منطقه آمایشی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گرد هم آمدند و به بحث، بررسی و جمع‌بندی پیشنهادهای نهایی کلان مناطق در راستای مسائل آموزشی مطرح تحول و نوآوری در علوم پزشکی  پرداختند.

به گزارش وب دا، نشست هم‌اندیشی معاونین آموزشی ده کلان منطقه آمایشی کشور با حضور رئیس دانشگاه ، قائم‌مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت و معاون پژوهشی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها،جمعی از مدیران حوزه آموزشی وزارت بهداشت  به‌منظور جمع‌بندی مباحث جهت طرح و تصویب در " نشست معاونین آموزشی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور که در ۱۸ آذرماه جاری در اصفهان برگزار خواهد شد" در سالن شورای بیمارستان قائم (عج) برگزار شد.

در ابتدای نشست دکتر محمدرضا دارابی، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهاسلام و ابراز همدردی با خانواده شهدای حادثه تروریستی عراق، اظهار کرد:  طرح تحول نظام آموزش پزشکی کشور اهمیت بسیاری دارد اما این مهم نباید سبب بی‌توجهی به سایر موضوعات آموزشی شود.  

وی با اشاره به اینکه اولویت قرار دادن طرح تحول نظام آموزشی کشور مطلوب بوده، ولی توجه به سایر بحث‌های آموزشی نیز ضروری است، افزود: بر این اساس مقررشده تا در نشست معاونین آموزشی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور که در ۱۸ آذرماه جاری در اصفهان برگزار خواهد شد، به سایر موضوعات آموزشی نیز پرداخته شود.

در ادامه این جلسه مسائل و موارد دانشگاه‌ها در خصوص گروه‌های معارف اسلامی و مشکلات آموزشی موردبحث و بررسی قرار گرفت.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار