بررسی سایت انگلیسی در حوزه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، روند توسعه سایت انگلیسی در حوزه آموزش مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش وب دا، در این نشست که با حضور دکتر مهرابی بهار رییس دانشگاه، دکتر دارابی معاون آموزشی دانشگاه،دکتر بدیعی مشاور و مسئول دفتر رییس دانشگاه، دکتر عماد زاده مدیر روابط عمومی و مسئول و کارشناسان وب سایت دانشگاه برگزار شد، روند توسعه سایت انگلیسی بر اساس ساختار جدید مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این نشست به گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای توسعه سایت انگلیسی پرداخت.

در این نشست ساختار جدید سایت انگلیسی و ارتقاء آن بر اساس برنامه راهبردی دانشگاه علوم پزشکی مشهدتصویب شد.

همچنین قرار شد، حیطه سایت های پیشگام  به منظور معرفی گروه های آموزشی پیشگام و فعال در ارتقاو توسعه وب سایت ها در جشنواره شهید مطهری سال 96 گنجانده شود.

در این نشست مقرر شد مسئولین وب سایت های گروه های آموزشی ترجیحا از میان اعضای هیات علمی انتخاب شوند و شرایط لازم برای توانمند سازی لازم برای کسب مهارت ترجمه فارسی به انگلیسی در بین مسئولین وب سایت ها ایجاد شود.

در پایان این نشست از مسئولین و کارشناسان وب سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد که در یازدهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی موفق به کسب مقام نخست شدند با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار