آغاز دومین دوره نام نویسی متقاضیان بورس تحصیلی دوره های تکمیلی خارج از کشور

  • PDF

دومین دوره نام نویسی، اولویت بندی و انتخاب دانشجویان دوره دکتری تخصصی Ph.D متقاضی استفاده از تسهیلات ویژه دانشگاه علوم پزشکی مشهد جهت بورس تحصیلی دوره ی تکمیلی 6 ماهه خارج از کشور آغاز شد.

به گزارش وب دا، مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت:  نام نویسی از متقاضیان استفاده از تسهیلات بورس تحصیلی خارج از کشور آغاز شده است و دانشکده ها تا 20 بهمن ماه جاری فرصت دارند اسامی و مستندات متقاضیان را  برای بررسی، اولویت بندی و انتخاب به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعلام نمایند.

دکتر خواجوی راد خاطر نشان کرد: داوطلبان میبایست درخواست خود را پس از تایید استاد راهنما، به شورای گروه ارسال کرده و پس از اخذ نظر موافق گروه به معاون تحصیلات تکمیلی دانشکده ارائه نمایند.

وی افزود، زمان ارائه درخواست برای استفاده از بورس تکمیلی حداقل 6 ماه پس از قبولی در امتحان جامع و حداکثر  6 ماه قبل از اتمام مدت مجاز تحصیل (5/4سال)  است.

مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، معرفی حداقل یک موضوع تحقیقاتی در یکی از دانشگاه های معتبر دنیا و تایید صلاحیت های دانشجو توسط گروه و شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده را از دیگر شرایط نام نویسی ذکر کرد.

گفتنی است: میزان حمایت مالی دانشگاه برای هر متقاضی ماهیانه 30 میلیون ریال برای افراد مجرد و 40 میلیون ریال برای متاهلین و حداکثر برای 6 ماه به همراه هزینه بلیط هواپیما(رفت و برگشت) و بیمه مسافری خواهد بود.

داوطلبان استفاده از تسهیلات ویژه دانشگاه جهت بورس تحصیلی دوره های تکمیلی 6 ماه خارج از کشور می توانند جهت ثبت نام و تکمیل فرم های لازم به دانشکده های مربوطه مراجعه نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 38580460-051 مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه تماس بگیرند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار