معاون آموزشی؛استخدام اعضای هیأت علمی جدید از برنامه های سال 96 است

  • PDF

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در سال 96 استخدام اعضای هیأت علمی جدید با پتانسیل بالا و همراه با انرژی جوانی و تخصص های مورد نیاز و جلوگیری از کثرت بالای دانشجویان در سال جدید از اهدافی است که ما تلاش در انجام آن در سال جدید داریم.

به گزارش وب دا؛ دکتر دارابی در خصوص اهمیت شعار سال 96 و عمده برنامه های معاونت آموزشی در سال جدید، گفت: شعار سال به بهترین شکل از سوی مقام معظم رهبری معرفی و ما وظیفه داریم در پیروی از ایشان فعالیت های خود را به نحو احسن انجام دهیم.

وی ادامه داد: امیدداریم نگاه به اقتصاد مقاومتی را در حوزه آموزشی؛ که بحث اصلی دانشگاه است به شکلی مطرح کنیم؛ که از همه توان و پتانسیل دانشگاه از جمله اعضای هیأت علمی و دانشجویان در جهت اجرای شعار سال استفاده شود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: استخدام اعضای هیأت علمی جدید با پتانسیل بالا و انرژی جوانی با تخصص های مورد نیاز و جلوگیری از کثرت بالای دانشجویان در سال جدید از شعارهایی است که در سال جدید به دنبال اجرای آن هستیم.

دکتر دارابی ابراز داشت: بهبود کیفیت آموزش هدف اصلی فعالیت های آموزشی برای اعضای هیأت علمی است؛ که در نهات منجر به تربیت عضو هیأت علمی جوان، متبحر و متخصص شود به شکلی که در نهایت رشد کیفیت آموزشی که یکی از اهداف اصلی معاونت پژوهشی است را به دنبال داشته باشد.

وی اضافه کرد: استمرار برنامه تحول و نوآوری در نظام آموزشی که از دو سال قبل آغاز شده است نیز از دیگر برنامه های معاونت آموزشی در سال جدید است.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بیان داشت: در سال 96 برای همه مردم ایران و دانشگاهیان آرزوی سلامت و شادکامی داشته و امیدواریم این خانواده بزرگ از تمام تلاش خود در راستای پیشبرد اهداف دانشگاه استفاده کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار