تمام مراکز عرضه قلیان زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد جمع آوری شدند

  • PDF

 مدیر گروه بهداشت محیط حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: عرضه قلیان در مراکزی نظیر چایخانه ها و سفره خانه های سنتی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این استان ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.   

به گزارش وب دا، مهندس علی حسنی افزود: طرح مقابله با عرضه قلیان از سال گذشته در مشهد و دیگر شهرستان های خراسان رضوی با همکاری نهادهایی همچون فرمانداری و قوه قضاییه در حال اجراست.

وی اظهار کرد: به دنبال اقدامات انجام شده بیش از 600 مرکز عرضه قلیان در چایخانه ها، رستوران ها، سفره خانه ها و بوستان های مشهد و سایر شهرستان های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد پلمپ شده اند.

وی گفت: در مناطق تفریحی طرقبه و شاندیز نیز 100 مرکز عرضه قلیان تعطیل شدند.

مدیر گروه بهداشت محیط حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: شهروندان در صورت مشاهده عرضه قلیان در هر مکانی می توانند مراتب را از طریق سامانه 190 این دانشگاه اطلاع دهند.

طرح مقابله با استعمال قلیان در مشهد با همکاری فرمانداری، دانشگاه علوم پزشکی، دادستان عمومی و انقلاب، اتاق اصناف و فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان از اردیبهشت ماه سال گذشته در حال اجراست. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار