بازديد رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مرکز خدمات جامع سلامت شاندیز

  • PDF

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مرکز خدمات جامع سلامت شاندیز بازدید و در جریان روند اجرای برنامه تحول نظام سلامت در این منطقه قرار گرفت.

به گزارش وب دا، دکتر مهرابی بهار ریس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به همراه قائم مقام معاون بهداشت دانشگاه  و جمعی از مدیران این حوزه و دکتر رمزی مدیرکل بیمه خدمات درمانی خراسان رضوی با حضور در مرکز جامع خدمات سلامت شاندیز ضمن بررسی روند اجرای برنامه تحول نظام سلامت، از بخش‌های مختلف این مرکز نیز بازدید کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با قدردانی از اقدامات انجام‌شده گروه پزشکی و بهداشتی این مرکز در راستای ترغیب شهروندان به ورزش، کنترل وزن و پیشگیری از بیماری‌های ناشی از چاقی اظهار داشت: ورزش و كنترل وزن بهترين راهكار براي پيشگيري و كنترل بيماري غير واگير است و بايد مردم را به سمت ورزش سوق دهيم.

دکتر مصطفی مهرابی بهار از طرح‌های انجام‌شده درزمینهٔ بهسازی و تجهیز مرکز به منظور استاندارد سازی ارائه خدمات، اقدامات پزشکان تیم سلامت، مراقبین سلامت و همچنین ثبت پرونده های الکترونیک سلامت و سایر خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مردم شهرستان قدردانی نمود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار