فعالیت 180 گروه بهداشتی در مسیر زائران پیاده و محل های اسکان

  • PDF

 معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد همزمان با دهه آخر صفر از نحوه خدمت رساني به زائران پياده ثامن الحجج علي ابن موسي الرضا(ع) بازديد نمود.

به گزارش وب دا، دکتر حمیدرضا بهرامی اظهار داشت: ديدن اين اجتماع مردمي و مشارکت سازمانهاي مختلف در ارائه خدمات به زائران، بسیار لذت بخش است.

 وی از زحمات تمامي همکاران فوريت هاي بهداشت محيط در سراسر استان قدردانی و اظهار امیدواری کرد که آموزشهاي ارائه شده به جامعه مثمر ثمر واقع شود.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: تغيير رفتارهايي که مشاهده مي شود نشان دهنده تاثیرگذاری آموزشهاي کارکنان بهداشتي و فرهنگسازي توسط رسانه ها  است.

 وی خواستار ادامه فعالیت ها تا ایجاد تغییر رفتار جامعه شد و اظهار داشت: رسیدن به این مهم مستلزم کار فرهنگي و مشارکت بيشتر مردم و جامعه مي باشد.

وی در ادامه افزود: ۱۲۰ گروه بهداشتی در مدت حرکت و حضور زائران پیاده در شهر مشهد و ۶۰ گروه بهداشتی نیز در مسیر جاده‌ها و سایر شهرهاي منتهی به مشهد جهت ارائه خدمات درمانی و بهداشتی مناسب به زائران مستقر شده اند.

دکتر حمیدرضا بهرامی گفت: پیش بینی می شود حدود 330 هزار  زائر پیاده در دهه آخر صفر وارد شهر مشهد شوند.

 وی افزود: تعداد216 محل اسکان  جهت استقبال از زائران پیاده پیش بینی شده  که همگی دارای رابط بهداشت و درمان هستند و آموزش های لازم را دیده اند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار