تقدیر وزیر بهداشت از اجرای سامانه های «سینا» در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اجرایی شدن سامانه های «سینا» و «سیب» در برخی از معاونت های بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی کشور تقدیر کرد.

به گزارش وب دا، دکتر سیدحسن هاشمی در نامه ای خطاب به ريیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به دلیل اجرای سامانه یکپارچه نظام اطلاعات بهداشتی «سینا» و همچنین در نامه هایی خطاب به روسای دانشگاه های علوم پزشکی اردبیل، قم، یزد، تهران، زنجان و شهید بهشتی به دلیل راه اندازی سامانه یکپارچه بهداشتی کشور «سیب»تقدیر کرد.

وزیر بهداشت روند اجرای سامانه یکپارچه نظام اطلاعات بهداشتی تحت عنوان سامانه سینا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد را ابتکاری پاسخگو به نیازهای اطلاعاتی حوزه بهداشت و منطبق با سطوح اجرایی شبکه مراقبت های اولیه بهداشتی دانست.

دکتر هاشمی همچنین در نامه اش خطاب به روسای دانشگاه های علوم پزشکی اردبیل، قم، یزد، تهران، زنجان و شهید بهشتی نیز روند اجرایی شدن سامانه یکپارچه بهداشتی کشور «سیب» را در این دانشگاه ها از نظر چهار عامل؛ نسبت جمعیت ثبت نام شده، نسبت واحدهای ارائه کننده خدمت در سامانه، نسبت کاربران ارائه دهنده خدمت به کل کاربران و نسبت دریافت کنندگان خدمت به جمعیت ثبت نام شده که با سامانه کار می کنند را نشان پیشرفت موفقیت آمیز این برنامه در دانشگاه های مذکور اعلام و از اجرایی شدن این طرح ها قدردانی کرد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار