ساماندهی ناوگان حمل مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی

  • PDF

در راستای ارتقاي ایمنی حمل مواد غذایی و ایجاد هماهنگی های برون بخشی، تفاهم نامه ای فی مابین سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد و مدیریت بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد منعقد شد.

به گزارش وب دا، مدیر بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشت دانشگاه، هدف از انعقاد این تفاهم نامه را ایجاد هماهنگی در هنگام صدور پروانه بهداشتی حمل خودرو توسط معاونت بهداشت و صدور گواهی اشتغال توسط سازمان مدیریت حمل و نقل عنوان نمود.

وی گفت: بر اساس مفاد این تفاهم نامه، خودروهای حامل مواد غذایی که جهت اخذ گواهی اشتغال به سازمان مدیریت حمل و نقل درون شهری شهرداری ،مراجعه می نمایند، با دارا بودن پروانه بهداشت حمل خودرو ، صادره از معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکي مشهد، گواهی اشتغال را از متقاضی پروانه درخواست می نمایند.

مهندس علی اصغر حسنی خاطرنشان کرد: به منظور هماهنگی های بیشتر در راستای موضوع تفاهم نامه هر 3 ماه يکبار نشست هم اندیشی با حضور نمایندگان طرفین برگزار و راهکارهای لازم مورد بررسی و تصمیم گیری قرار خواهد گرفت. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار