حضورمعاون درمان درستادخدمات سفر دانشگاه

  • PDF

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از ستاد خدمات سفر این دانشگاه بازدید کرد.

به گزارش وب دا، دکتر شاپور بدیعی به همراه دکتر سید مرتضی احتشام فر دبیرستاد خدمات سفر دانشگاه  ضمن دیدار با کارشناسان و کارکنان حاضر در ستاد سفر واقع در سازمان مرکزی دانشگاه ( ساختمان قرشی) در جریان اقدامات انجام شده به منظور ارائه خدمات مناسب به زائران و مجاوران بارگاه منور حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) قرار گرفت.

دبیر کمیته بهداشت، سلامت و محیط زیست خدمات سفر  خراسان رضوی در حاشیه اظهار داشت: فعالیت ستاد خدمات سفر استان خراسان رضوی در ایام تعطیلات نوروز تا ۱۵ فروردین ماه سال آتی ادامه دارد.

دکتر احتشام فر خاطر نشان کرد: در این ایام۳۳ بیمارستان زیر پوشش این دانشگاه برای ارائه خدمات در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروزی در آمادگی کامل هستند.

دکتر مرتضی احتشام فر با بیان اینکه این تعداد بیمارستان در قالب مراکز دانشگاهی، خیریه، خصوصی و دولتی در مشهد فعال هستند اظهار داشت: در این ایام ۱۰۰ درصد ظرفیت خدمات رسانی بیمارستان های دولتی و ۲۵ درصد از ظرفیت خدمات رسانی در بیمارستان های خصوصی و خیریه فعال است و این در حالی است که بخش های اورژانس تمامی بیمارستان ها اعم از خصوصی و دولتی در این مدت  فعال است.

دبیر کمیته بهداشت، سلامت و محیط زیست خدمات سفر  خراسان رضوی در ادامه افزود: درایام نوروز امسال ۱۹۰درمانگاه  شبانه روزی، ۱۵ کلینیک دندانپزشکی،  ۲۱۴ آزمایشگاه ، ۳۱ مرکز دیالیز، ۶۲ داروخانه  شبانه روزی، ۲۷ آزمایشگاه مربوط به ازدواج و مراکز کرایوتراپی یا سرما درمانی برای مبتلایان به سالک در خراسان رضوی فعال است .

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.