مشهد در حوزه بهداشت محیط و درمان کارهای بسیار خوبی را ارائه داده است

  • PDF

نماینده دفتر بازرسی وزارت بهداشت ضمن تاکید بر این نکته که مشهد در حوزه بهداشت محیط و درمان کارهای بسیار خوبی را ارائه داده است، گفت: بازدید ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و شخص دکتر مهرابی بهار موجب دلگرمی پرسنل دانشگاه مشهد است.

به گزارش وب دا؛ مهندس امیر کریمی در حاشیه بازدید دکتر مهرابی بهار از مرکز بهداشت شماره دو مشهد، گفت: در تلاش جهت انجام بازرسی در راستای نظارت جهت اجرای دستور ابلاغی وزیر بهداشت از کلیه دانشگاه های علوم پزشکی کشور هستیم.

وی ادامه داد: در حاشیه این بازدید از دانشگاه های علوم پزشکی خراسان رضوی، خراسان شمالی و قسمتی از خراسان جنوبی برنامه های موفق ارائه شده و در دست اقدام موجب دلگرمی وزارت بهداشت است.

نماینده دفتر بازرسی وزارت بهداشت  ادامه داد: با توجه به گستره کار و وجود برنامه های استراتژیک در بخش های درمان و بهداشت ستادهای علوم پزشکی سراسر کشور به خوبی در حال فعالیت هستند.

مهندس کریمی تصریح کرد: فعالیت ها در حوزه بهداشت و درمان بسیار گسترده است و در دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز فعالیت های بسیار خوبی در حوزه های مختلف از جمله بهداشت و درمان صورت گرفته که قابل توجه است.

وی در پایان انجام بازدیدهای نوروزی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد را موجب دلگرمی پرسنل دانشگاه دانست و تاکید کرد: در مدت زمان حضور در مشهد حضور دکتر مهرابی بهار در قالب بازدیدهای ستاد نوروزی این دانشگاه را بسیار خوب دیده و حضور رئیس دانشگاه پابه پای پرسنل دانشگاه را موجب دلگرمی این افراد می دانم.

 


 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار