بازدید تیم نظارتی معاونت بهداشت از نحوه خدمات رسانی در سرخس

  • PDF

به منظور نظارت بر نحوه خدمت رسانی در ایام نوروز، تیم نظارتی معاونت بهداشت دانشگاه از مرکز بهداشت شهرستان سرخس بازدید نمود.

به گزارش وب دا، در این بازدید که مدیر توسعه شبکه و ارتقاء سلامت و کارشناس کاهش خطر بلایا و حوادث معاونت بهداشت حضور داشتند، ضمن تبریک سال نو و خدا قوت به همکاران با حضور رئیس مرکز بهداشت شهرستان و کارشناسان ستادی ضمن بررسی برنامه کشیک نوروزی شهرستان، چالشها وبرنامه های ستاد شهرستان بررسی و راهکارهای کاربردی ارائه گردید.

مدیر توسعه شبکه و ارتقاء سلامت معاونت بهداشت در این بازدید ضمن تقدیر از نحوه برنامه ریزی مناسب جهت پوشش کامل خدمات بهداشتی و درمانی در مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی شهرستان، از تعدادی از پروژه های عمرانی و در دست اقدام بازدید نموده و بر تسریع روند اجرایی این پروژه ها تاکید نمود.

دکتر محمد حسن درخشان به همراه تیم بازدید کننده در ادامه با حضور در مراکز خدمات جامع سلامت شهری یک و مزداوند، نحوه خدمات رسانی این مراکز را بررسی نمود.

شایان ذکر است از ابتدای اسفند ماه همزمان با شروع برنامه سلامت نوروزی طی بازدید های انجام شده از مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی حدود 200 کیلوگرم مواد غذایی غیر قابل مصرف کشف و معدوم شده است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار