ارائه خدمات به مجاوران و زائران رضوی در مرکز بهداشت ثامن

  • PDF

از ابتدای اجرای طرح سلامت نوروزی تا کنون بیش از یک هزار و 463 بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اقامتی و اماکن عمومی در محدوده زیر پوشش مرکز بهداشت ثامن انجام شده است.

به گزارش وب دا، در این مدت 5 هزار و 300 کیلوگرم مواد غذایی غیر قابل مصرف کشف و معدوم و 12 واحد متخلف پلمپ شده است.

همچنین باتوجه به حساسیت موجود در واحدهای صنفی اطراف حرم مطهر رضوی  به جهت حضور میلیونی زائرین در این منطقه مجوزقضایی  پلمب فوری مراکز واماکن حساس متخلف از مراجع قضایی اخذ شده است  که در طول این ایام با چندین واحد با استفاده ازهمین مجوز برخورد شده است.

به منظور رفاه حال زائرین و مجاورین آقا علی بن موسی الرضا(ع) از 29 اسفند ماه لغایت 12 فروردین ماه(همه روزه حتی ایام تعطیل)  مرکز خدمات جامع سلامت و آزمایشگاه رسول اکرم (ص) -واقع در چهارراه مقدم طبرسی،کاشانی یک- آماده ارائه خدمات آزمایشگاهی و آزمایشات قبل از ازدواج ،کلاسهای مشاوره قبل از ازدواج می باشد.

ضمنا در مراکز خدمات جامع سلامت فعال در ایام نوروز کلیه خدمات(مراقبت مادر و کودک،واکسیناسیون،پزشک،بیماریهای واگیر و غیرواگیر،تست اچ آی وی ،تست هیپو تیروئیدی نوزادان و...)انجام می پذیرد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار