بازدید نوروزی معاون بهداشت دانشگاه از شهرستانهای قوچان و چناران

  • PDF

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در راستای نظارت بر واحدهای بهداشتی و درمانی تابعه دانشگاه در ایام نوروز از شبکه بهداشت و درمان شهرستانهای قوچان و چناران بازدید نمود.

به گزارش وب دا، دکتر حمیدرضا بهرامی در این بازدیدها ضمن تبریک سال نو و خداقوت به همکاران، سالی توام با سلامتی و موفقیت و توفیق در ارائه خدمت به مردم شریف مناطق تحت پوشش این شهرستانها را از خداوند خواستار شد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در ستاد مرکز بهداشت قوچان ضمن بررسی نحوه ارائه خدمات واحدهای تخصصی، توصیه های کاربردی را ارائه نمود.

بازدید از پایگاه شماره یک شهری اورژانس115 شهرستان، بیمارستان تخصصی زنان و زایشگاه شهدا و بازدید از بیمارستان موسی بن جعفر(ع) شهرستان با تاکید بر حساسیت و پیگیری مادران باردار پرخطر از دیگر برنامه های معاون بهداشت دانشگاه در این بازدید بود.

دکتر بهرامی در ادامه با حضور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان چناران از ستاد نوروزی این شبکه بازدید نمود و با بررسی آمار فعالیتها و خدمات ارائه شده این ستاد در ایام نوروز توصیه های لازم را ارائه نمود.

معاون بهداشت دانشگاه در همین راستا با توجه به آمار بالای حیوان گزیدگی در این شهرستان، به نقش آموزشهای همگانی به عنوان یکی از مداخلات ضروری در جهت کاهش این شاخص تاکید نمود.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار