پیگیری مادران باردار پر خطراز برنامه های مهم معاونت بهداشت در ایام نوروز

  • PDF

با توجه به حفظ سلامت مادران باردار به عنوان یکی از مهمترین گروههای هدف، معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد خدمات ویژه و فعالی را در زمینه تامین سلامت مادران باردار در مناطق تحت پوشش دانشگاه در ایام نوروز ارائه می نماید.

به گزارش وب دا، مدیر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در همین راستا مدیریت سلامت خانواده با حضور فعال در ستاد تسهیلات نوروزی و رصد وضعیت سلامت مادران باردار به ویژه مادران پرخطر در کلیه شهرستانها و مناطق تحت پوشش دانشگاه، پیگیری و هماهنگی های لازم را در رابطه با ارایه خدمات به این گروه انجام می دهد.

دکتر حامد قضاوی پیگیری وضعیت کودکان پرخطر مناطق زیر پوشش را نیز از دیگر برنامه های ستاد تسهیلات نوروزی معاونت بهداشت برشمرد و گفت: ستاد تسهیلات نوروزی معاونت بهداشت با هماهنگی با بیمارستانهای مرکز استان کلیه موارد پرخطر ارجاع شده از شهرستانهای تابعه شامل کودکان و مادران را تا حصول نتیجه پیگیری می نماید.

 مدیر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس معاونت بهداشت فعالیت واحدهای مشاوره و آزمایشات قبل از ازدواج را از دیگر برنامه های ستاد تسهیلات نوروزی حوزه بهداشت برشمرد و گفت: طبق برنامه ریزیهای انجام شده و به منظور تسهیل در امور مزدوجین مراکز خدمات جامع سلامت دانش آموز، امام رضا (ع)، حضرت رسول اکرم(ص)، شهید قدسی، سیلو و وحدت به صورت همه روزه در ایام نوروز در این زمینه فعال هستند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار