بررسی روند خدمات نوروزی در شبکه بهداشت و درمان چناران

  • PDF

در ششمین روز از تعطیلات نوروزی مدیر روابط عمومی دانشگاه از شبکه بهداشت ودرمان چناران و مراکز زیر پوشش این مرکز بازدید کرد.

به گزارش وب دا ، در ابتدای بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان چناران ضمن قدردانی ازفعالیتهای مسئولین وکارشناسان کشیک در تعطیلات نوروز ،در خصوص عملکرد واحدهای مختلف شبکه اظهار داشت: ازابتدای کشیک نوروزی تا روز شنبه پنجم فروردین باتاکید بر ارائه خدمات به زائرین ، مسافرین و همشهریان از تمامی ظرفیتهای موجود بهداشتی و درمانی استفاده شده است.

دکتر احمد رضا رجب پور خاطر نشان کرد: بر این اساس در این مدت به دو هزار و 729 نفر به صورت سرپایی و 160 نفر در قالب بستری در بیمارستان ثامن الائمه (ع) این شهرستان خدمات ارائه شده است.

وی ارائه خدمات پاراکلینیکی به دو هزار و 435 نفر،انجام 25 زایمان طبیعی و 7 سزارین، 9 عمل جراحی اورژانس و 18 عمل غیر اورژانس از دیگر اقدامات ارائه شده در طول تعطیلات نوروزی در بیمارستان این شهرستان برشمرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان چناران افزود: همچنین در این مدت 114 ماموریت اورژانس 115 در قالب 34 مورد تصادفی  و 80 مورد غیر تصادفی به ثبت رسیده است.

دکتر رجب پور در خصوص خدمات بهداشتی ارائه شده در این شهرستان نیز اظهار داشت: مراجعه یک هزار و 810 نفر به مراکز بهداشتی ودرمانی ودریافت خدمات لازم ، مراقبت وارائه خدمت به 51 مادر باردار و 106 کودک ، 232 مورد انجام واکسیناسیون ، رسیدگی به 21 مورد حیوان گزیدگی از جمله این خدمات است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین در این مدت یک هزار و 122 بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی صورت گرفته است که بر این اساس دو هزار و 493 کیلوگرم مواد غذایی غیر قابل مصرف و غیر بهداشتی کشف و 3 واحد نیز پلمپ شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ادامه این بازدید ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده، از واحدهای مختلف شبکه بهداشت و درمان چناران شامل مشاوره روانشناسی ، واکسیناسیون ، پزشک کشیک ، دندانپزشکی مرکز بهداشت و از بخشهای اورژانس ، سی سی یو ، ای سی یو وخدمات پرستاری بیمارستان ثامن الائمه (ع) چناران بازدید نمود.

مخاطبان گرامی برای دریافت تصاویر این گزارش می توانند به اینجا مراجعه کنند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار