بازدید از یک هزار و 700 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی در بردسکن

  • PDF

در راستای نظارت بر واحدهای فعال در نوروز معاون بهداشت دانشگاه  علوم پزشکی مشهد از مرکز بهداشت شهرستان بردسکن بازدید نمود.

به گزارش وب دا، دکتر حمید رضا بهرامی ضمن عرض تبریک سال جدید و خدا قوت به همکاران ستاد نورزوی شهرستان به بررسی اقدامات انجام شده پرداخت.

خانم عسکریان مسئول ستاد نوروزی مرکز بهداشت شهرستان بردسکن و دکتر رحيمي جانشين مدير شبکه واکسیناسیون 35 کودک، مراقبت از 150 مادر باردار، واکسیناسیون 23 مورد حیوان گزیدگی، معدوم نمودن 938 کیلوگرم مواد غذایی ناسالم، بازدید از 1746 امکنه، صدور 300 کارت بهداشت، 112 مورد نمونه برداری آب،8 مورد نمونه برداری آب و کلر سنجی آب استخر و 819 مورد کلر سنجی آب از سطح شهر را از جمله اقدامات انجام یافته در تعطیلات نوروزی اعلام نمودند.

دکتر بهرامی ضمن تشکر ازاقدامات انجام یافته  گفت امید است با یاری خداوند متعال امسال، سالی توام با ثبت توفیقات بیشتر در ارائه خدمت به مردم و سالی پر از صفا و صحت در پرتوی عنایات ثامن الحج (ع) برای همه تلاشگران عرصه سلامت باشد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار