انجام بیش از یک هزار بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی خلیل آباد

  • PDF

مدیر شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد اظهار داشت: در راستای اجرای برنامه سلامت نوروزی تا کنون یک هزار و 152 بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی این شهرستان انجام شده است.

به گزارش وب دا، دکتر هاشمی اظهار داشت: با اجرای این طرح بیش از 600 کیلوگرم مواد غذایی غیر قابل مصرف در این شهرستان کشف و معدوم شده است.

وی افزود: در قالب این برنامه، صدور 131 مورد کارت معاینه پزشکی، 39 مورد نمونه برداری مواد غذایی ، 44 مورد  نمونه برداری میکروبی آب، 610  مورد  سنجش کلر آزاد باقیمانده آب شرب شهری و روستائی ،  30 مورد برخورد با فروشندگان دوره گرد مواد غذایی ،32 مورد نظارت و بازرسی مشترک با سازمانها و دستگاههای درگیر برنامه نوروزی، برگزاري 8 جلسه هماهنگی و برنامه ریزی درون بخشی و برون بخشی  و رسیدگی به29 مورد شکایات مردمی سامانه 190  انجام يافته است.

همچنین در راستای نظارت بر ارائه خدمات در تعطیلات نوروزی معاون بهداشت دانشگاه با حضور در شهرستان خلیل آباد از نحوه ارائه خدمت و واحدهای فعال بازدید نمود.

دکتر حمید رضا بهرامی با تبریک سال نو و آرزوی توفیق خدمت رسانی در سال جدید گفت: امیدوارم با تلاش مدیران، کارشناسان و کلیه کارکنان حوزه بهداشت شاهد ارتقاي کیفیت خدمات در سال جدید به گروه های هدف باشیم .

معاون بهداشت دانشگاه در ادامه از مرکز جامع خدمات سلامت شهري خليل آباد  بازديد نمود.

در اين بازديد که مدير آموزش و پرورش و رئيس مجمع خيرين سلامت و تعدادي از اعضاي اين مجمع حضور داشتند وضعيت ارائه خدمات در واحدهاي آن مرکز مورد بررسي قرار گرفت.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار