بازدید معاون بهداشتی وزارت بهداشت از مرکز خدمات جامع سلامت طرقبه و شاندیز

  • PDF

معاون بهداشتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مرکز خدمات جامع سلامت شهرستان طرقبه و شاندیز بازدید کرد.

به گزارش وب دا، دکتر علی اکبر سیاری به منظور ارزيابي اجراي طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت   به همراه رییس دانشگاه علوم پزشكي مشهد و معاون بهداشتي اين دانشگاه ضمن بازدید از مركز خدمات جامع سلامت شهر شاندیز از نزديك در جريان روند ارائه خدمات بهداشتي درماني قرار گرفت و اقدامات انجام شده در راستاي طرح تحول بهداشت را مورد بررسي و ارزيابي قرار داد.

معاون بهداشت وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی با ابراز خرسندی از اقدام های انجام شده و اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت شهرستان در راستای جلب رضایت مردم در این باره گفت : شبکه بهداشت و درمان شهرستان طرقبه شاندیز اقدام های مناسبی را انجام داده و مشخص است همکاری و همراهی خوبی میان مسئولان برای تامین رضایت و خدمت به مردم شهرستان است.

در پایان دکتر علی اکبر سیاری ضمن تقدیر از دکتر صحی زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان طرقبه و شاندیز به جهت کارهای صورت گرفته در حوزه بهداشت شهرستان از زحمات و حضور مستمر یکایک همکاران مراکز در ایام نوروز ، نیز قدردانی کرد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.