بازدید از نحوه اجرای برنامه سلامت نوروزی در شهرستان درگز

  • PDF

کارشناس مسئول بهداشت محیط معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از نحوه اجرای برنامه سلامت نوروزی و وضعیت رستوران های شهرستان درگز بازدید نمود.

   به گزارش وب دا، مهندس باباخانی گفت: در اجرای برنامه سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، تیم نظارت معاونت بهداشت از اجرای برنامه  سلامت نوروزی در سطح شهرستان درگز بازدید و در جریان روند برنامه های این شهرستان قرار گرفتند.

  کارشناس مسئول بهداشت محیط معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت : در این بازدید، ضمن پایش برنامه های انجام شده در تعطیلات نوروزی، بحث درجه بندی رستوران ها ی این شهرستان نیز پیگیری شد و وضعیت چند رستوران و درجه اعطائی رتبه بهداشتی آنان مورد بررسی قرار گرفت .

و ی در ادامه تاکید نمود : کارشناسان بهداشت محیط اجرای رتبه بندی  رستوران ها را با جدیت بیشتری پیگیری نمایند تا ضمن ایجاد حق انتخاب برای مردم ، متصدیان نیز در جهت ارتقاي درجه رستوران خود، تلاش و زمینه ایجاد رقابت آنها برای کسب رتبه بالاتر از نظر بهداشتی فراهم گردد.

شایان ذکر است در این برنامه رئیس مرکز بهداشت درگز گزارش کاملی از اقدامات  انجام شده  در برنامه سلامت نوروزی در این شهرستان را ارائه نمود.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار