معاون بهداشتی ؛سال 96 سال ارتقای کیفیت در حوزه معاونت بهداشتی خواهد بود

  • PDF

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: سال 1396 سال ارتقای کیفیت در معاونت بهداشتی با شش هزار پرسنل خواهد بود که در تلاش جهت ارائه خدمات بهداشتی مورد نیاز برای مردم هستند.

به گزارش وب دا؛ دکتر بهرامی در خصوص اهمیت شعار سال 96 و عمده برنامه های این معاونت در سال جدید گفت: معاونت بهداشتی دانشگاه در سالی که گذشت در راستای شعار سال جدید در حوزه تولید و اشتغال حرکت و این مهم را تبیین کرد.

وی ادامه داد: در سال گذشته در معاونت بهداشتی حدود دو هزار نیرو به کار گیری شده اند و این مسیر در سال جدید نیز تداوم پیدا خواهد کرد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت:  معاونت بهداشتی دانشگاه در زمینه منابع انسانی و واحدهای بهداشتی از نظر راه اندازی به حد استاندارد رسیده است و در سال جدید در قسمت ساخت و ساز عمده فعالیت های خود را دنبال خواهد کرد.

دکتر بهرامی به مشکل کمبود زمین در شهر مشهد اشاره کرد و اظهار داشت: در این خصوص 405 پروژه در دست اقدام است به نحوی که تنها در شهر مشهد 170 واحد زمین مورد نیاز است؛ که در تلاش جهت رفع این مشکل هستیم.

وی سال جدید را سالی پر از خیر و برکت برای تمامی مردم کشور آرزومند شد و گفت: سال 1396 سال ارتقای کیفیت برای ما خواهد بود و معاون بهداشتی با شش هزار پرسنل تلاش دارد تا خدمات بهداشتی مورد نیاز را برای مردم تامین کند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار