نظارت بر نحوه ارائه خدمات در مناطق زلزله زده

  • PDF

رییس اداره کاهش خطر بلایا و حوادث معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از نحوه ارائه خدمات به گروههای هدف، تامین زیر ساخت ها و امکانات بهداشتي و ... در مناطق زلزله زده بازدید کرد.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا جویا با حضور در شبکه بهداشت و درمان فریمان و عرض خدا قوت به همکاران، از تلاش های مدیر شبکه، معاون بهداشت و تمامی کارشناسان و کارکنان این شبکه در کنترل و مدیریت بحران تشکر و قدردانی نمود.

رییس اداره کاهش خطر بلایا و حوادث معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در پی وقوع زلزله بلافاصله ، اين بحران توسط نیروهای شهرستان مدیریت گردید.

وی ضمن بازدید از روستاهاي دو قلعه براشک ، رزمگاه علیا، احمد آباد و سرچشمه از نحوه ارائه خدمات توسط بهورزان ، کارکنان بهداشتی، تیم های مداخله در بحران شهرستان و تیم های اعزامی از سایر بخش های توسعه( سپاه ، هلال احمر، بهزيستي و...) بازدید نمود.

شایان ذکر است در این بازدید مسئول حراست مرکز بهداشت استان نیز حضور داشت و از روستای کوه سفید از مناطق تحت پوشش مرکز بهداشت شماره 2 مشهد نیز بازدید شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار