بازدید نماینده وزیر بهداشت از مدارس مروج سلامت شهرستان طرقبه و شاندیز

  • PDF

کارشناس برنامه مروج سلامت و کارشناس سلامت جوانان ،نوجوانان و مدارس وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی از مدارس مروج سلامت شهرستان طرقبه و شاندیز بازدید کرد.

به گزارش وب دا، خانم دشتی به همراه جمعی از مسئولان برنامه مروج سلامت استان از مدارس مروج پنج ستاره عبدالله رضوی واقع در شاندیز جاده سوران و مدرسه مروج دخترانه شهید انوری واقع درشهر طرقبه بازدید نمود.

کارشناس برنامه مروج سلامت و کارشناس سلامت جوانان ،نوجوانان و مدارس وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: مدارس مروج سلامت به منزله یک نظام برای ارتقای سلامت است که مشارکت فعالانه اولیاء و مربیان و دانش آموزان با رویکرد توانمند سازی دانش آموزان در زمینه مراقبت از خود، فرهنگ خود مراقبتی و آموزش هم سالان ،منجر به افزایش ظرفیت ها و توانمند سازی مردم در موارد سالم زندگی کردن ، سالم کار کردن و آموزش با کیفیت خواهد بود.

خانم دشتی خاطر نشان کرد: اعتماد به نفس ، عزت نفس ، ارتباطات و مهارتهای ارتباطی برای رفاه و سلامت روانی، توانمند سازی دانش اموزان جهت اتخاذ تصمیم گیری های مهم در سلامت، تشویق دانش آموزان به ورود در تصمیم گیریهای بسیار مهم،زمینه یادگیری و تجربه در مدرسه برای دستیابی به سلامت کامل و رفتارهای بهداشتی و ارزشهای کسب شده در دوران کودکی و نوجوانی در طول زندگی از مهمترین شاخصه ها و مزیت های مدارس مروج سلامت به شمار می رود. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار