بازدید مدیر کل انتقال خون خراسان رضوی از شهرستان کاشمر

  • PDF

مدیر کل انتقال خون خراسان رضوی با حضور در شهرستان کاشمربا تنی چند از خانواده های خیرسلامت  پایگاه انتقال خون شهرستان کاشمر دیدار و از آنها تقدیر نمود.

به گزارش وب دا، دکتر حمید رضا اسلامی مدیر کل انتقال خون خراسان رضوی به اتفاق دکتر حسنی معاون فنی و فناوری های نوین انتقال خون و دکتر یزدانی مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر، ابتدا با حضور در منزل خانواده شهیدان عاصمی ضمن قرائت فاتحه و با اهدای گل، درگذشت حاج محمدعاصمی- خیر سلامت شهرستان کاشمر- پدر شهیدان سردار علیرضا و عباس عاصمی را به این خانواده گرانقدر تسلیت گفت.

وی در دیدار با این خانواده نیک اندیش گفت: اقدام خیر خواهانه خانواده عاصمی و خانواده حسینی یزدی در جهت ترویج فرهنگ  نیک صرف هزینه های ترحیم به امور خیر و عام المنفعه، باید به عنوان یک الگو در سطح جامعه مطرح شود.  

دکتر اسلامی خاطر نشان کرد: اقدام این خانواده ها در شهرستان کاشمر منشا خیر و برکات زیادی خواهد بود و و باقیات و صالحاتی است که هر بیمار نیازمندی که ازخدمات این بنای خیر بهره مند گردد، بدون شک ثواب و دعای خیر آن، به روح مرحومان نثار خواهد شد.

شایان ذکر است : مدیر کل انتقال خون خراسان رضوی همچنین از حاجیه خانم آیت اللهی همسر مرحوم حاج محمد عاصمی و مادر شهیدان عاصمی در خصوص اهدای 200میلیون ریال به ساخت پایگاه انتقال خون کاشمر تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه دکتر اسلامی با حضور در منزل مرحوم حاج محمد رضا حسینی یزدی با اهدای لوح سپاس از همسر و خانواده مرحوم حسینی یزدی  در خصوص صرف هزینه ترحیم به ساخت پایگاه انتقال خون کاشمر تقدیرو تشکر نمود.

وی همچنین از حاج حسین دربان ترشیزی و دیگر خیرین پایگاه انتقال خون شهرستان کاشمر با اهدای لوح سپاس و هدیه، تقدیر و تشکر نمود.

دکتر اسلامی در ادامه با حضور در فرمانداری شهرستان کاشمر با مهندس فرهادی فرماندار شهرستان کاشمر دیدار نمود.

مدیر کل انتقال خون خراسان رضوی،  از تلاش ها و پیگیری های امام جمعه ، نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان و و مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر در جهت جلب مشارکت های مردمی و ترغیب خیرین سلامت در خصوص اقدام به  ساخت پایگاه انتقال خون کاشمر که یکی از ضروریات منطقه بزرگ ترشیز است، تقدیر و تشکر نمود.

وی اظهار امیدواری کرد: در جهت راه اندازی بدون وقفه پایگاه انتقال خون کاشمر، با پیگیری های استان و مسئولین شهرستان کاشمر و رایزنی با مدیر کل انتقال خون کشور، چارت سازمانی مصوب این شهرستان هرچه سریعتر ابلاغ گردد.

  دکتر اسلامی همچنین با حضور در  محل پروژه ساختمانی انتقال خون شهرستان کاشمر، از مراحل ساخت این پروژه بازدید نمود.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار