برپایی ایستگاه سلامت در مرکز بهداشت شماره یک مشهد

  • PDF

مرکز خدمات جامع سلامت لادن با همکاری شهرداری منطقه به مناسبت هفته بدون دخانیات  اقدام به برپایی نمایشگاهی با عنوان ایستگاه سلامت در بوستان آبرود واقع در بلوار اقبال لاهور نمود.

 هدف از برپایی این نمایشگاه آشنایی بازدید کنندگان با طرح تحول سلامت و پرونده الکترونیک خانوار و خدماتی است که درهمین راستا در مرکز خدمات جامع سلامت و پایگاهها به مراجعه کنندگان ارئه میشود،بود.

در این نمایشگاه که طی سه روز از تاریخ 19 لغایت 21 تیرماه برپا شد ،همکاران در واحد های پیشگیری و مبارزه با بیماریها،مراقبین سلامت، پرستاری  و سلامت روان ضمن ارائه آموزش و مشاوره چهره به چهره و گروهی به بازدیدکنندگان خدمات و مراقبت های واحد خود را نیز معرفی نمودند.

برخی از خدمات مانند اندازه گیری فشار خون و وزن ، تست سریعHIV جهت  داوطلبین  ارائه و همچنین جهت فعالسازی پرونده الکترونیک خانوار اطلاعات اولیه از بازدیدکنندگان دریافت شد و  جهت ادامه روند انجام مراقبتها و فعالسازی به مرکز یا پایگاه مربوطه ارجاع گردیدند.

در حاشیه این نمایشگاه ایستگاه نقاشی کودک با موضوعات سلامت (بویژه مضرات دخانیات ) به جهت ارتقاءسطح آگاهی کودکان برگزار شد.


 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار