بازدید معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت از مرکز پایش اطلاعات سلامت دانشگاه

  • PDF

معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مرکز پایش اطلاعات سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدید کرد .

به گزارش وب دا، دکتر سید محمد هادی ایازی در این بازدید روند طراحی و اجرای سامانه پرونده الکترونیک سلامت سینا را مورد ارزیابی قرارداد و از نزدیک نحوه پایش و نظارت بر فعالیت کاربران و رصد شاخص های بهداشتی را بررسی نمود.

دکتر ایازی اجرای سامانه پرونده الکترونیک سینا که توسط کارشناسان و متخصصین حوزه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد به صورت بومی طراحی و اجرا گردیده است را فعالیتی ارزنده و در خور توجه خواند و اظهار امیداوری کرد شاخص های استخراج شده از این سامانه بتواند مدیران استانی را در اتخاذ تصمیمات مدیریتی و مداخلات لازم یاری رساند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در همین راستا گفت: در حال حاضر 85 درصد واحدهای بهداشتی فعال دانشگاه به صورت آنلاین فعالیتهای ارائه شده را در سامانه الکترونیک ثبت می کنند و در موارد معدود که به دلیل پاره ای مشکلات دسترسی به شبکه با مشکل مواجه می گردد این سیستم پتانسیل کار به صورت آفلاین را دارد.

دکتر بهرامی در ادامه پرونده الکترونیک سلامت سینا را سامانه ای پویا برشمرد و اظهار داشت: با طراحی انجام شده در این سامانه قادریم هر نوع گزارش و شاخصی را که مورد نیاز است، استخراج کنیم.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار