قدردانی بنیاد شهید از معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه

  • PDF

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی از معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مدیر سرمایه انسانی این دانشگاه قدردانی کرد.

به گزارش وب دا، عابدینی مقدم با ارسال لوح تقدیر از تهعد و برنامه ریزی مدون معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در خصوص ایثارگران و اقداماتی که در مسیر خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران در سال 95 صورت گرفته  قدردانی نموده است.  

بازدید مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت از بیمارستان حضرت زهرا(س) فریمان

  • PDF

مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان حضرت زهرا(س) فریمان بازدید کرد.

به گزارش وب دا، دکتر ماهی به همراه محمودی مدیر اجرایی برنامه تحول نظام سلامت و مشاور معاون درمان دانشگاه و قیاسی رئیس اداره تامین و توزیع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به منظور بررسی مشکلات نیروی انسانی بیمارستان حضرت زهرا(س) از این مرکز بازدید کرد.

دکتر پاینده مدیر شبکه بهداشت و درمان فریمان اظهار داشت: در این بازدید به بررسی مشکلات و کمبود های نیروی انسانی پرداخته شد که مدیر کل منابع انسانی وزارت برای رفع آن قول مساعد داد. 

الحاق گروه های طبقه بندی مشاغل و تشکیلات به مدیریت نوسازی و تحول

  • PDF

بر اساس بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گروه های طبقه بندی مشاغل و تشکیلات به مدیریت نوسازی و تحول اداری این دانشگاه ملحق شدند.

به گزارش وب دا،: با توجه به بخشنامه شماره 361624/96 یکم شهریور معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، با عنایت به اجرایی شدن تشکیلات تفصیلی جدید سازمان مرکزی دانشگاه، از تاریخ یکم شهریور ماه 1396، تمامی وظایف سازمانی و فعالیتهای گروه‌های طبقه بندی مشاغل و تشکیلات، از طریق مدیریت نوسازی و تحول اداری انجام خواهد پذیرفت.

 همچنین به استناد مفاد این بخشنامه و  بر اساس چارت ابلاغی، عنوان مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی به "مدیریت سرمایه انسانی" و همچنین عنوان "مدیریت تحول و نوسازی اداری" به "مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری" تغییر یافته و واحدهای تابعه دانشگاه ملزم به استفاده از عناوین جدید در مکاتبات مربوطه هستند. 

افزایش تخت های اورژانس بیمارستان طالقانی در آینده نزدیک

  • PDF

کسب رتبه برتر آزمایشگاه بیمارستان طالقانی در استانمدیر مرکز آموزشی پژوهشی درمانی طالقانی از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: با بهره برداری از فاز دوم پروژه اورژانس این مرکز تعداد تخت های اورژانس به 50 تخت افزایش می یابد.

به گزارش وب دا، دکتر خانی خاطر نشان کرد: فاز دوم پروژه اورژانس بیمارستان طالقانی با زیر بنای یک هزار و 200 متر مربع در دو طبقه شامل 4 اتاق عمل و 27 تخت تحت نظر با 20 میلیارد ریال اعتبار در حال اجراست.

وی تصریح کرد: این پروژه به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر مرکز آموزشی پژوهشی درمانی طالقانی، اجرای پروژه کلینیک ویژه این مرکز را از دیگر طرح های مهم در حال اجرا برشمرد و اظهار داشت: این طرح در زیر بنای یک هزار و 500 متر مربع با پیشرفت 80 درصدی در حال اجراست و بر اساس برنامه ریزی مهر ماه امسال به بهره برداری می رسد.

دکتر خانی خاطر نشان کرد: در این کلینیک بیش از 20 درمانگاه تخصصی دایر خواهد شد و علاوه بر آن خدمات پاراکلینیکی از جمله کولونوسکوپی، اندوسکوپی، ماموگرافی، سونوگرافی، رادیولوژی، آزمایشگاه و فیزیوتراپی ارائه خواهد شد.