رونمایی از سامانه تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان دانشگاه

  • PDF

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سامانه تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان این دانشگاه رونمایی شد.

 به گزارش وب دا در این مراسم دکتر بحرینی، اهمیت بکارگیری صحیح و نظام مند از فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی را در فرایندهای جاری دانشگاه بویژه در حوزه معاونت توسعه یادآور شد.

مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در این نشست ، پس از ارائه گزارشی در خصوص قوانین و روند تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های محیطی و آسیب شناسی فرایند اجرائی فعلی، این سامانه با هدف تسریع در انجام امور اداری مربوطه و پاسخگویی به  موقع به مراجعان، برنامه ریزی و طراحی گردید.

عبدالله ریحانی افزود: کاهش خطای احتمالی، افزایش سرعت انجام فرایند، جلوگیری از مکاتبات متعدد و آگاهی پرسنل از مراحل تبدیل وضعیت خود، از مهمترین مزایای این سامانه است.

وی افزود:  بر اساس برنامه تنظیمی، بخشنامه و دستور العمل اجرائی نحوه استفاده از سامانه  به زودی  به واحدهای تابعه دانشگاه ابلاغ خواهد شد.

وی اضافه نمود: بمنظور آگاهی کارکنان شاغل در واحدهای کارگزینی از نحوه کارکرد این سامانه، کارگاه آموزشی در تاریخ های 21 و 22 آذر ماه در محل مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه برگزار گردید.

گفتنی است: این سامانه در بخش سامانه‌های سایت مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه به نشانی http://hrm.mums.ac.ir/ قابل دسترسی است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار