اجرای 23 پروژه اقتصاد مقاومتی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در راستای اقتصاد مقاومتی در استان ۲۳ پروژه اجرا شده است که این موارد نمونه‌ای از اقدامات انجام شده دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.

به گزارش وب دا،  سید محمدحسین بحرینی طوسی در نخستین همایش تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در تالار رازی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اظهار داشت:  اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل یک مکتب و فرهنگ است و این موضوع جزء فرهنگ ایرانیان بوده است.

وی تصریح کرد: موضوع سلامت و درمان در پیشگیری و درمان از مهمترین موضوعات است چرا که سلامت جامعه شاخصه اصلی جامعه در موضوعات مختلف است و امکان پویاسازی در اقتصاد را فراهم می‌کند.

 معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در اثر تحریم‌های ظالمانه کشورهای غربی علیه ایران مسئولان کشوری با چالش روبرو شدند که یکی از این چالش‌‍‌ها در حوزه دارو وتجهیزات بود که سبب شده تا با کمبود داروها و تجهیزات و گرانی روبرو  شویم که از این رو برای تغییر ساختار در این گونه‌ بحران‌ها اجرای اقتصاد مفاومتی کمک می‌کند و سبب می‌شود تا در آینده نیز کشور را واکسینه کند.

دکتر بحرینی طوسی خاطرنشان کرد: در راستای اقتصاد مقاومتی در استان 23 پروژه اجرا شده است که این موارد نمونه‌ای از اقدامات انجام شده دانشگاه علوم پزشکی مشهد است و بی‌شک پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی از خروج ارز و اعزام بیمار به خارج از کشور جلوگیری می‌کند.

گفتنی است: نخستین کنفرانس ملی تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی با حضور بیش از 500 نفر از استادان و دانشجویان از سراسر کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد طی روزهای ششم و هفتم بهمن در تالار رازی برگزار شد. 

این کنفرانس با همکاری مشترک دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دانشگاه اسلامی واحد مشهد در محورهای  ارتقای بهره وری با استفاده از ظرفیت ها و مشارکت بخش خصوصی، ارتقای تاب آوری سازمانی از طریق چابک سازی ساختار منابع انسانی، بهبود مستمر فرآیندهای انجام کار، توسعه کار آفرینی در بسترهای آموزشی، توسعه گردشگری و بازاریابی خدمات، جیره بندی در نظام سلامت و صیانت از حقوق شهروندی  برگزار شد. 

مخاطبان برای مشاهده تصاویر این همایش می توانند به اینجا مراجعه کنند.  

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار