برگزاری "دوره آموزشی مدیریت بحران به روشTOT" در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

دوره آموزشی مدیریت بحران، از مجموعه دوره‌های آموزش توانمند سازی مدیران بیمارستانی به روش (TOT) در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

به گزارش وب دا، مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این دوره آموزشی، با اشاره به نقش و اهمیت آموزش در مقوله‌های مختلف سازمان اظهار داشت: دوره آموزشی مدیریت بحران از مجموعه 12 دوره آموزشی توانمند سازی مدیران بیمارستانی به روش (TOT) است و تلاش دارد مدیران بیمارستانی را به عنوان خط مقدم مقابله با بحران در رسیدگی به آسیب دیدگان حوادث مختلف آموزش دهد.

عبداله ریحانی یساولی با بیان اینکه این دوره‌ها برای مدیران بیمارستان‌های سراسر کشور طراحی و با همکاری سازمان بهداشت جهانی در حال برگزاری است تاکید نمود: متولی اصلی این دروه‌ها، مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت‌، درمان و آموزش پزشکی است که بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، در سراسر کشور برای مدیران بیمارستانی قطب های مختلف کشور بر اساس آمایش سرزمینی در حال برگزاری است.

وی با اشاره به حضور تیم مجرب آموزشی در این کارگاه ها، ارائه آموزش‌های لازم و انجام کار گروهی بر اساس سناریوهای طراحی شده ابراز امیدواری نمود: با انجام پژوهش‌های علمی و تلاش جهت تعریف استانداردهای مطلوب برای آموزش مدیران بیمارستان‌های دولتی، نتایج قابل قبولی در مقوله مدیریت بحران در بیمارستان‌ها تهیه و ارائه گردد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار