آغاز طرح توسعه و بهسازی اورژانس بیمارستان ولیعصر (عج) بردسکن

  • PDF

همزمان با دهه مبارک فجر و در راستای تحقق اهداف طرح تحول نظام سلامت، طرح توسعه و بهسازی بخش اورژانس بیمارستان ولیعصر(عج) بردسکن با حضور جمعی از مسئولان شهرستان، آغاز شد.

به گزارش وب دا، مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسکن ، ضمن ارائه گزارش عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت اظهار داشت: اجرای این طرح در راستای پاسخگویی به نیازهای درمانی مردم شهرستان و ارتقای خدمات سلامت انجام می‎شود.

دکتر محمد حسین زاده افزود: با بهره برداری از این پروژه با اضافه شدن 400 مترمربع زیربنا و بهسازی 300 متر مربع اورژانس فعلی ،با اعتباری بالغ بر 7میلیارد و پانصد میلیون ریال در دو طبقه ، بیش از 20 تخت اورژانس به مجموعه این بیمارستان 96 تختخوابی ، افزوده می شود.

مهندس علی نیا فرماندار بردسکن در این مراسم ، ضمن قدردانی از تلاش های انجام شده در راستای ارتقای خدمات سلامت ، ولادت حضرت زینب (س) را به جامعه پرستاری تبریک گفت و به زحمات و نقش پر ارزش پرستاران در جامعه پزشکی اشاره کرد و بیان داشت : در دولت تدبیر و امید، طرح تحول نظام سلامت، با همکاری جامعه پزشکی و پرستاران با هدف گسترش عدالت در سلامت، ارتقاء کیفیت و افزایش دسترسی به خدمات بهداشتی و رضایتمندی مردم در حال اجراست که خوشبختانه در چند ماه آینده ، حداکثر تا هفته سلامت سال 96 شاهد بهره برداری از چندین طرح بهداشتی و درمانی شامل کلینیک ویژه بیمارستان ولیعصر (عج) ، ساخت سه زیست پزشک در شهرهای انابد و شهرآباد و دهستان درونه و یک مرکز خدمات جامع سلامت در کلاته نو خواهیم بود.

علی نیا در ادامه خواستار اطلاع رسانی خدمات ارزشمند طرح تحول سلامت با بهره گیری از ظرفیت رسانه ها به مردم شد و گفت : بایستی خدمات ارزشمندی همچون زایمان طبیعی رایگان ، کاهش سهم پرداختی مردم در بیمارستان درجمعیت روستایی به 3 درصد و در جمعیت شهری به 6 درصد ، افزایش جذب پزشکان متخصص ، بهبود وضعیت ویزیت مردم ،ماندگاری پزشکان متخصص ، اجرای پرونده الکترونیک سلامت ، بهبود وضعیت هتلینگ و افزایش فضای فیزیکی بیمارستان ، خرید تجهیزات پزشکی و در مجموع افزایش رضایتمندی مراجعین و دستاوردها و تجربیات موفق بصورت مستند اطلاع رسانی شود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.