اجرای سامانه جامع درآمدی مراکز بهداشتی زیر پوشش دانشگاه

  • PDF

در راستای تحقق اهداف و سیاست های دولت الکترونیک، حذف گردش دریافت وجه نقدی و بمنظور تکریم ارباب رجوع، اجرای سامانه جامع درآمدی مراکز بهداشتی در دستور کار مدیریت امور مالی دانشگاه قرار گرفت.

به گزارش وب دا، مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این زمینه اظهار داشت:: بدین منظور دستگاه وب کیوسک ارائه خدمات به مراجعین آزمایشگاه مرکز بهداشت شماره یک با حضور جمعی از مسئولین دانشگاه افتتاح شد.

وی افزود:سومین خدمت بانک رفاه در قالب وب کیوسک است که اولین مورد آن در مرکز دانش آموز نصب گردید. این دستگاه قابلیت نوبت دهی الکترونیکی را به همه مراجعین و  افرادی که از سامانه های خدمات دانشگاه همچون استخدام، کارت بهداشتی، تست عدم اعتیاد و آزمایش های مزدوجین استفاده می کنند را داراست.

مدیر امور مالی دانشگاه خاطر نشان کرد: براساس این طرح، پرداخت وجه نقد و نوبت دهی با این دستگاه انجام می شود.

گفتنی است در این مراسم علاوه بر حضور جمعی از مسئولین بانک رفاه از جمله وحیدی رئیس اداره اعتبارات شعبات استان خراسان رضوی، صالح آبادی مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع ، صادق پور مدیر نوسازی و تحول اداری و صابری رئیس اداره درآمدهای دانشگاه نیز حضور داشتند.

بر اساس گزارش اخذ شده از سامانه مذکور، در دو روز اول شروع بکار دستگاه تعداد 167 نفر از آن استفاده نموده اند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار