بهره برداری از پارکینگ طبقاتی ابن سینا و همراه سرا بیمارستان امام رضا(ع)

  • PDF

در راستای گسترش خدمات شهری، پارکینگ طبقاتی ابن سینا با مشارکت شهرداری مشهد و بیمارستان امام رضا(ع) به بهره برداری رسید.

به گزارش وب دا،پارکینگ طبقاتی ابن سینا با هزینه ای بیش از 227 میلیارد ریال در هشت طبقه و با ظرفیت یک هزار و 70 خودرو در بیمارستان امام رضا(ع) ساخته شده است.

یکی از اقدامات قابل توجه در این پارکینگ در نظر گرفتن 500 تختخواب برای رفاه بیشتر همراهان بیمار در بیمارستان امام رضا(ع) است.

رییس  مرکز آموزشی پژوهشی درمانی امام رضا (ع) در این مراسم اظهار داشت: پارکینگ ابن سینا جایگاه خاص و ویژه‌ای در حل مشکلات شهروندان و همراهان بیمار دارد.

دکتر عبدالله بهرامی امروز خاطر نشان کرد: پس از احداث زیرگذر بین دو بیمارستان قائم و امام رضا (ع)، احداث پارکینگ در بیمارستان امام رضا (ع) نقش و جایگاه خاصی برای رفاه حال شهروندان همراهان بیمار در هسته مرکزی شهر دارد که با همکاری شهرداری مشهد به افتتاح رسید.

وی افزود: خوشبختانه تعامل صمیمانه‌ای  میان دانشگاهیان و شهرداری و سایر نهادهای مرتبط ایجاد شده است.

دکتر بهرامی  اظهار امیدواری کرد: در سال جدید که شهر مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام نامگذاری شده است، بیمارستان امام رضا (ع) نیز مورد توجه ویژه قرار گیرد و از طرفی شاهد رایگان شدن هزینه‌ها و تجهیزات پزشکی برای شهروندان باشیم.

رییس بیمارستان امام رضا (ع) تصریح کرد: امیدوارم به زودی شاهد آغاز عملیات اجرایی پارکینگ زیرسطحی همت نیز باشیم و درخواست اصلی ما از شهرداری انتقال پزشکی قانونی شهر مشهد از خیابان همت است تا دسترسی مردم به بیمارستان نیز راحت‌تر شود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار