با حضور استاندار، بهره برداری از پروژه های سلامت محور شهرستان کلات

  • PDF

با حضور استاندار خراسان رضوی، دو پروژه سلامت محور در شهرستان کلات به بهره برداری رسید.

به گزارش وب دا،در جریان سفر علی رضا رشیدیان به کلات، مرکز جامع خدمات سلامت روستای چنار و همچنین بخش دیالیز بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) به بهره برداری رسید. 

مرکز خدمات جامع سلامت روستای چنار با زیربنای  525 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 7 میلیارد و 500 میلیون ریال ساخته شده است و از مزیت های این پروژه می توان به در نظر گرفتن  فضای پانسیون برای پزشک، ماما و پرستار اشاره نمود.

با بهره برداری از این پروژه،ساکنان روستای چنار با بیش از 5 هزار و 900نفر جمعیت از خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب و مناسب بهره مند می گردند.

بخش جدید دیالیز بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) که درقالب برنامه بهسازی و توسعه دیالیز، ساخته شده نیز با حضور استاندار خراسان رضوی به بهره برداری رسید.

 این پروژه با 3 تخت ،در فضایی به مساحت 180 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 21 میلیارد ریال  برای خدمت رسانی به جمعیت 40 هزار نفری شهرستان کلات ساخته شده است.

مراسم بهره برداری از این طرح ها با حضور موسوی تبار فرماندارشهرستان ، دکتر احتشام فر مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر جوان مدیر شبکه بهداشت و درمان کلات و جمعی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد.

بهره برداری از این پروژه ها در راستای اجرای طرح تحول سلامت صورت گرفت و استاندار خراسان رضوی با حضور در روستای چنار مرکز جامع سلامت این روستا را به صورت نمادین افتتاح کرد و به صورت همزمان دیگر طرح ها نیز مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.