آغاز نام نویسی از پذيرفته شدگان دستيار تخصصي باليني پزشکي

  • PDF

نام نویسی از پذيرفته شدگان چهل و سومین دوره آزمون پذيرش دستيار رشته هاي مختلف تخصصي باليني پزشکي سال تحصيلي 96-95 دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز شد.

به گزارش وب دا، بر اساس اعلام مدیریت امور آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد،  تمامی پذيرفته شدگان چهل و سومین دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي می توانند نام نویسی اوليه را به صورت اينترنتي با مراجعه به نشانی http://stu.mums.ac.ir/registration/Authenticate.php بر اساس راهنماي ثبت نام از طريق تکميل دقيق فرم هاي ثبت نامي، گزينش و ارسال مدارک مورد نياز از ساعت 13 روز پنجشنبه مورخ 1/7/95 لغايت یکشنبه 4/7/95 انجام دهند.

همزمان با نام نویسی اینترنتی با مراجعه به نشانی الکترونیکی http://lawoffice.mums.ac.ir فرم تعهد مربوط  را با توجه به مطالب مندرج در فایل راهنما دانلود و چاپ نمايید.

 پس از انتخاب نوع تعهد و چاپ آن،  به صورت حضوری به همراه مدارک به نشانی ذیل به یکی از دفاتر اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه نمايید. ( پذیرفته شدگان می توانند به نشانی الکترونیکی

http://www.notary.ir/registry_filter_registry?city=10&domain=All 

مراجعه و  نشانی دفاتر اسناد رسمی حوزه ثبتی استان خراسان رضوی را دریافت و یا به دفترخانه های اسناد رسمی سایر شهرهای کشور نیز مراجعه نمایند).

http://webda.mums.ac.ir/images/95/sabtnam/%20%2096-95.pdf

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار