نام نویسی دانشجویان در جشنواره دانشجوی نمونه تا ۲۵ آبان ماه تمدید شد

  • PDF

مهلت نام نویسی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در بیست و پنجمین دوره «جشنواره دانشجوی نمونه» تا ۲۵ آبان ماه خبر داد.

به گزارش وب دا، در بیست و پنجمین دوره «جشنواره دانشجوی نمونه» تعداد شرکت کنندگان ، نسبت به دوره قبل رشد سه برابری داشته است.

«سامانه‌ای شدن فرایند جشنواره دانشجوی نمونه»، «اطلاع رسانی به موقع» و «برگزاری کارگاه‌های آموزشی- توجیهی برای کارشناسان» از دلایل استقبال دانشجویان و نخبگان دانشگاهی از این جشنواره به شمار می رود.

دانشجویان باید با مطالعه آیین نامه مربوط به دانشجویان نمونه، با ورود به سایت Nemooneh.saorg.ir در جشنواره شرکت کنند.

بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه بر اساس آیین‌نامه و شیوه‌نامه جدید در سطح دانشگاه‌های کشور (اعم از دانشگاه‌های دولتی وزارت علوم و بهداشت، دانشگاه آزاد، دانشگاه جامع پیام نور، فرهنگیان و موسسات غیر دولتی) با سیاست‌گذاری جدید و رویکرد نوین برگزار می شود.

الگوسازی از دانشجویان نمونه، ترویج فرهنگ علم‌آموزی و پژوهش‌گری، ارتقاء انگیزه فعالیت‌های علمی و فرهنگی در میان ایشان، تشویق دانشجویان به پرورش همزمان ابعاد متعدد شخصیتشان در حوزه آموزش، پژوهش، فرهنگی و اخلاقی و هدایت دانشجویان برتر به تولید محصولات متنوع علمی-پژوهشی(مقالات، تالیف کتب، طرح‌های پژوهشی و ...) از جمله اهداف این جشنواره است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار