بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از خوابگاه های دانشجویی(فیلم)

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، از خوابگاه و سلف مرکزی دانشجویان این دانشگاه بازدید کرد.

به گزارش وب دا، دکتر مهرابی بهار، به همراه حجت الاسلام دکتر ابراهیمی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه و جمعی از مدیران این مجموعه با حضور در خوابگاه دانشجویی واقع در پردیس دانشگاه و سلف مرکزی در جریان نحوه ارائه خدمات خوابگاهی و رفاهی به دانشجویان قرار گرفت.

دکتر مهرابی بهار رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این بازدید ضمن گفتگو با دانشجویان در جریان مشکلات دانشجویان خوابگاهی قرار گرفت و دستور رفع آن را داد.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه این بازدید، با اشاره به اینکه این بازدید به منظور بررسی مشکلات رفاهی و صنفی دانشجویان پردیس دانشگاه انجام شد اظهار داشت: خوشبختانه با تمهیدات و حمایت های صورت گرفته در دو سال اخیر، اقدامات موثری در راستای رفاه دانشجویان انجام شده است.

صالح مقدم  با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود دو هزار و 500 دانشجوی دختر و پسر در پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد اسکان داده شده اند اظهار داشت: تمامی این دانشجویان از خدماتی از جمله تغذیه(در سه وعده و در قالب چند منویی)، نقلیه، اسکان و رفاهی بهره مند هستند.

وی با اشاره به اینکه با برنامه ریزی های انجام شده به تمامی دانشجویان متقاضی خدمات خوابگاهی ارائه می شود خاطر نشان کرد: در سال جاری نیز دانشجویان دختر و پسری که متقاضی اسکان در خوابگاه بودند، خدمات دریافت کردند.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ارائه خدمات اینترنتی در فضای خوابگاه ها را از مهمترین نیازهای قابل توجه دانشجویان دانست و اظهار امیدواری کرد با حمایت رییس دانشگاه و پیگیری مسئولان حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی این موضوع نیز مرتفع شود. 

 مخاطبان می توانند فیلم این بازدید را در نشانی ذیل دریافت کنند. 

http://webda.mums.ac.ir/images/95/film95/Aban/sale.mp4

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار