ساخت خوابگاه دانشجویی 500 نفری در سال 96 دنبال می شود

  • PDF

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گفت: در سال جدید به دنبال  ساخت خوابگاه مجردی 500 تختخوابی برای دانشجویان کنونی بهارستان چهار هستیم؛ که به محض آماده شدن جهت بهره برداری، خوابگاه بهارستان چهار که شرایط خوابگاهی متاهلان را  دارد تخلیه و دانشجویان متاهل در این خوابگاه مستقر خواهند شد.

به گزارش وب دا؛ صالح مقدم در خصوص اهمیت شعار سال 96 و برنامه های در دست اقدام مدیریت دانشجویی دانشگاه در سال جدید، گفت: امیدوارم در سال جدید با الهام از شعار سال بتوانیم در حوزه کاری خود ارتقای خدمات رفاهی برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در بعد تغذیه، سرویس های اسکان، خوابگاهی و خدمات رفاهی را به دنبال داشته باشیم.

وی به تقویت و ارتقای توانمندی های عمومی دانشگاه اشاره کرد و افزود: به نظر می رسد اگر بتوانیم دانشجویان فعال تری را در دانشگاه تربیت کنیم، قطعا این افراد در تحقق شعار سال در حوزه تولید و اشتغال موفق تر خواهند بود.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: در سال 96 توسعه خدمات رفاهی دانشجویی از جمله افزایش تعداد خوابگاه های دانشجویی را در برنامه داریم؛ به شکلی که در تلاش هستیم تا با هماهنگی های صورت گرفته با وزارت بهداشت، خوابگاه مشارکتی 500 تخت خوابی منعقد شده میان دانشگاه و وزارت بهداشت را عملیاتی و به ایجاد یک خوابگاه متاهلی برای دانشجویان متاهل دانشگاه دست پیدا کنیم.

صالح مقدم بیان داشت: بخشی از بودجه این پروژه را دانشگاه و بخشی را وزارت بهداشت بر عهده گرفته است و اکنون پروژه ساخت خوابگاه مجردی از مراحل انعقاد قرارداد با دانشگاه، تهیه نقشه و انتخاب زمین عبور کرده است و در تلاش جهت انتخاب پیمانکار هستیم.

وی اضافه کرد: با ساخت خوابگاه مجردی جدید دانشجویان خوابگاه فعلی بهارستان چهار،تخلیه و به این خوابگاه منتقل می شوند و بهارستان چهار جهت پذیرش دانشجویان متاهل آماده می شود.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان داشت: در بخش خدمات تغذیه ای نیز به توسعه کیفی این حوزه خواهیم پرداخت. زیرا به لحاظ خدمات کمی تغذیه ای و تنوع در منوی غذایی استقبال خوب دانشجویان و شایستگی لازم را حفظ کرده ایم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار