وزیر بهداشت از آیت الله واعظ زاده خراسانی عیادت کرد

  • PDF

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی یکشنبه شب از آیت الله محمد واعظ زاده خراسانی در بیمارستان رضوی مشهد عیادت کرد.

 در این ملاقات دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی، از نزدیک در جریان امور درمانی و معالجه آیت الله واعظ زاده خراسانی قرار گرفت.

آیت الله واعظ زاده از روز دوم آبان امسال به علت ضعف و بی حالی در بیمارستان رضوی مشهد بستری است.

بدنبال اقدامات درمانی و دارویی که توسط پزشکان بیمارستان رضوی برای ایشان انجام شد، اکنون حال وی مساعد است و به گفته پزشک معالجش به زودی از بیمارستان ترخیص خواهد شد .

عیادت وزیر بهداشت از آیت الله واعظ زاده خراسانی با همراهی دکتر مصطفی مهرابی بهار ريیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام شد.

آیت الله محمد واعظ زاده خراسانی متولد مشهد در سال 1304،محقق و متفکر اسلامی معاصر و استاد دانشگاه فردوسی مشهد است که موسس دانشگاه مذاهب اسلامی و نخستین دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بوده است

وی علوم دینی را در حوزه‌های علمیه نجف، مشهد و قم نزد اساتید و مراجع بزرگی چون آیات عظام سید حسین طباطبایی بروجردی، امام خمینی( ره ) و علامه طباطبائی آموخت و دارای اجازه نقل حدیث از مراجع بزرگ است.

دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت جمعه شب (14 آبان ماه) برای رونمایی از طرح ارائه خدمات بهداشتی رایگان در کلانشهرهای کشور وارد مشهد شد و پس از آن نیز به شهرستان های رشتخوار، خواف، درگز و کلات سفر کرد و شب گذشته مشهد را به مقصد تهران ترک کرد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار