اعزام 120 پزشک و پرستار به مراسم اربعین حسینی عراق

  • PDF

رییس بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی اظهار داشت: بیش از 120 پزشک و پرستار برای ارائه خدمت در مسیر راهپیمایی زائران اربعین به عراق اعزام شدند.

به گزارش وب دا، دکتر هادی جلالی خاطر نشان کرد: این تعداد پزشک و پرستار در 8 مرکز درمانی واقع در مسیر راهپیمایی زائران اربعین عراق مستقر  شدند.

وی افزود: همه ساله سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی در ایام اربعین حسینی و شهادت امام رضا(ع) با ایجاد موکب های پزشکی در مسیر راهپیمایی زائران به آنها خدمات پزشکی رایگان ارائه می دهد.

رییس بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی افزود: پیش از اعزام تیم های پزشکی و پرستاری،در قالب یک کنفرانس یک روزه مشکلات مرتبط با سلامتی که ممکن است زائران با آن روبرو شوند، بازآموزی شد تا بتوان به نحو هرچه بهتر به زائران پیاده خدمت رسانی کنیم.

دکتر هادی جلالی خاطر نشان کرد: تیم های اعزامی از خراسان رضوی تا پس از مراسم اربعین در مسیر راهپیمایی زائران پیاده (نجف- کربلا) به زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) خدمات ارائه می دهند.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار