آمادگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای در دهه پایانی ماه صفر

  • PDF

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از آمادگی تمامی مراکز درمانی و پایگاه های اورژانس 115، برای ارائه خدمت به زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در دهه پایانی ماه صفر خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر محمد هادی سعید مدقق اظهار داشت: در آستانه دهه پایانی صفر تمامی پایگاه های اورژانس 115 جاده ای شهری-جاده ای و همچنین مراکز درمانی و بیمارستان های سطح استان و بخصوص شهر مشهد آمادگی کامل و جامع برای هر گونه اقدام درمانی را دارند.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس تصمیم ستاد مرکزی استقبال از زائران پیاده استان، هزینه اقدامات درمانی برای زائرین پیاده دارای فرم ارجاع از جمعیت خدمتگزاران زائرین پیاده رایگان محاسبه می شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود:این طرح از 27 آبان آغاز و تا 13 آذر ادامه خواهد داشت و تمامی مراکز می بایست آمار هر روز را در سامانه اتوماسیون آماری دانشگاه به نام ستاد سلامت زائرین استان ثبت نمایند.

دکتر مدقق افزود: با هماهنگی با مدیریت آمار و فناوری و ارتباطات دانشگاه، امکان استخراج گزارش از برنامه HIS بیمارستان های دانشگاهی فراهم شده است لذا مسئولین HIS موظفند روزانه گزارش مرتبط را در اختیار نماینده آمار بیمارستان قرار دهند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار