ارائه خدمات بسیج جامعه پزشکی در 240 مرکز اسکان زائران پیاده

  • PDF

 همزمان با دهه پایانی ماه صفر، کادرهای پزشکی و پرستاری، بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی در 240 پایگاه، خدمات سطح اول را به زائران پیاده حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) ارائه می دهند.  

به گزارش وب دا، دبیر کمیته استقبال از زائران پیاده بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی اظهار داشت: امسال نیز مانند سال‌های گذشته بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی به همراه تمامی نیروهای بهداشت و درمان استان خراسان رضوی با تمام قوا، آماده خدمت‌رسانی به زائران پیاده امام رضا(ع) هستند.

محمد رضا واحدی جو با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود بالغ‌بر ۳۰۰ هزار زائر پیاده در ایام شهادت امام رضا(ع) به مشهد مشرف شوند، افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده ، حدود ۱۱۰ هزار نفر از این زائران در ۲۴۰ مرکز که برای آن‌ها در نظر گرفته شده است، اسکان رایگان داده می‌شوند.

واحدی جو خاطرنشان کرد: در این راستا بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی به همراه کادر پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سه سطح خدمات بهداشتی و درمانی را به زائران پیاده امام رضا(ع) ارائه می‌دهند.

دبیر کمیته استقبال از زائران پیاده بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی از احداث ۲۵ پایگاه ثابت و ۵ پایگاه سیار سلامت در مشهد خبر داد و ادامه داد: علاوه بر این مراکز، کادر پزشکی بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی در تمامی ۲۴۰ مرکز اسکان زائران حضور می‌یابند.

واحدی جو با اشاره به اینکه خدمات‌رسانی در این سه سطح رایگان است، گفت: پیش‌بینی می‌ شود که حدود ۷۰۰ پزشک و پرستار در این طرح همکاری داشته باشند و طی فراخوانی که شده است تاکنون بیش از ۵۰ پزشکان و پرستاران غیربومی و از خارج استان در این طرح همکاری می‌کنند.

دبیر کمیته استقبال از زائران پیاده بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی در پایان افزود: در سال گذشته  در ۱۶۰ مرکز به زائران پیاده خدمت‌رسانی می شد که امسال این به بیش از  ۲۴۰ مرکز افزایش یافته است.

 

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار