بازدید قائم مقام معاونت درمان از بیمارستان صحرایی در سرخس

  • PDF

قائم مقام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از بیمارستان صحرایی برپا شده توسط بسیج جامعه پزشکی در منطقه روستایی سنگر شهرستان سرخس بازدید کرد.

به گزارش وب دا، دکتر شاپور بدیعی به همراه دکتر طالبی مدیر امور بیمارستان های معاونت درمان و افشار مسئول بسیج کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در بیمارستان صحرایی روستای سنگر شهرستان سرخس در جریان ارائه خدمات پزشکی و درمانی به ساکنان این منطقه قرار گرفتند.

بیمارستان صحرایی روستای سنگر سرخس به همت بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی  و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد،با هدف ارائه خدمات به ساکنان مناطق کم برخوردار  از ۲۰ آذرماه به مدت 6 روز برپا شده است.

در این بیمارستان خدمات تخصصی پوست، قلب، زنان، اطفال، داخلی، حلق و گوش و بینی، سونوگرافی و سایر تخصص‌های مرتبط و همچنین دندانپزشکی به صورت رایگان ارائه می شود.

همچنین مردم  این منطقه  علاوه بر دریافت خدمات رایگان ویزیت، داروهای مورد نیاز را با تخفیف 50 درصد دریافت می کنند.

بر اساس اعلام مسئولان برپایی بیمارستان صحرایی، به دلیل محرومیت منطقه و با توجه به مراجعه از روستاهای اطراف به این بیمارستان، پیش بینی می شود روزانه بیش از ۱۰۰۰ نفر ویزیت و تحت درمان های پزشکی قرار گیرند.

در این بیمارستان تنها بحث ویزیت و درمان‌های سرپایی ارائه می‌شود و در صورت نیاز به جراحی و بستری؛بیمار تا حد امکان به بیمارستان‌های مشهد و سرخس اعزام می‌شوند.

مخاطبان برای دریافت تصاویر بیمارستان صحرایی و بازدید قائم مقام معاونت درمان به اینجا مراجعه کنند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار