افزایش ظرفیت اورژانس بیمارستان طالقانی مشهد

  • PDF


در راستای گسترش ارائه خدمات به بیماران و مصدومان سوانح رانندگی، ظرفیت اورژانس مرکز آموزشی، پژوهشی درمانی طالقانی مشهد در یک سال اخیر به 23 تخت افزایش یافته است.

به گزارش وب دا، مراسم تکریم و معارفه رییس مرکز آموزشی، پژوهشی درمانی طالقانی با حضور  دکتر مدقق معاون درمان دانشگاه و جمعی از مدیران و مسئولان دانشگاهی برگزار شد و در این مراسم از خدمات دکتر سلطانی قدردانی و دکتر وجدانی به عنوان رییس جدید بیمارستان معرفی شد.

دکتر سلطانی در این مراسم به ارائه گزارشی به اقدامات انجام شده در راستای برنامه تحول نظام سلامت و گسترش خدمات به مردم پرداخت و اظهار داشت: با اقدامات صورت گرفته ظرفیت اورژانس این مرکز از 7 تخت به 23 تخت افزایش پیدا کرده است که این امر گام موثری در راستای خدمات رسانی به بیماران محسوب می شود.

این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ساخت و راه اندازی بخش جدید مراقبت های ویژه با هفده تخت و مجهز به یک دستگاه دیالیز، توسعه دپارتمان رادیولوژی با خرید یک دستگاه رادیولوژی جدید و بروز و دیجیتالی نمودن دستگاه قبلی و خرید یک دستگاه سونوگرافی ساده و داپلر ، راه اندازی بخش آندوسکوپی با انجام آندوسکوپی تحت بیهوشی، بازسازی و توسعه آزمایشگاه و افزودن بخش پاتولوژی، بازسازی و راه اندازی بخش الکتیو، بازسازی اتاق های خصوصی، راه اندازی کلینیک ویژه مرکز، انبار دارویی و داروخانه ، ساخت سردخانه جدید، ساخت پارکینگ، ساخت پاویون پزشکان مقیم و خرید دیگر تجهیزات بیمارستانی  را از دیگر اقدامات انجام شده در این مرکز برشمرد.

دکتر وجدانی رییس مرکز آموزشی، پژوهشی درمانی طالقانی مشهد نیز در این نشست ضمن قدردانی از تلاش های دکتر سلطانی در مدت زمان تصدی، از تدوین برنامه جامع توسعه بیمارستان طالقانی خبر داد.

وی با تاکید بر اجرای تمامی برنامه های بیمارستان بر اساس برنامه جامع توسعه این مرکز اظهار داشت: پیگیری توسعه بیمارستان، تنظیم تفاهم نامه سه جانبه میان بیمارستان های طالقانی، شریعتی و علوی در راستای توسعه همکاری های مشترک و افزایش انضباط مالی از جمله برنامه های این مرکز به شمار می رود. 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار